» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

2010 HAZİRAN ATAMA KONTENJANLARI

A+  A- 2010 HAZİRAN ATAMA KONTENJANLARI

Milli Eğitim Bakanlığı bir ilke imza atarak Haziran ayındaki kadrolu öğretmen atamalarında kullanılacak kılavuzu ve öğretmen  atama kontenjanlarını yayımladı. Açıklanan kılavuza göre, Sınıf öğretmenliği 2 bin 737, İngilizce 795, rehber öğretmen 746, okul  öncesi öğretmenliği 727 kontenjan ile en çok atama yapılacak branşlar olacak. Başvurular, 17-31 Mayıs tarihleri arasında yapılabilecek, atamalar 4 Haziran’da gerçekleştirilecek.

Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzu (Haziran 2010)

Milli Eğitim Bakanlığı, Haziran 2010 kadrolu öğretmenlik atamalarında geçerli olacak “Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzunu” yayımladı. Kılavuz için tıklayınız.

Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzu (AĞUSTOS 2010)

Ağustos 2010 “Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzu” için tıklayınız.

Ağustos 2010 Öğretmenlik Taban Puanları için tıklayınız.

HAZİRAN 2010 ATAMA DÖNEMİ TAKVİMİ

YAPILACAK İŞ VE İŞLEMLER

1- Başvuruların Kabul Edilmesi – 17-31 Mayıs 2010

2- Atamaların Yapılması, Sonuçların Basın ve İnternet Yoluyla Duyurulması- 04 Haziran 2010

3- Öğretmenlerin Göreve Başlamaları – Ağustos 2010 Atama Tarihini Takip Eden Tarihten İtibaren

HAZİRAN 2010 ATAMASI TABAN PUAN VE KONTENJAN ÇİZELGESİKaynak: memurlar.net
Bu haber GÜNCEL kategorisi altında 13 Mayıs 2010 tarihinde eklenmiştir. "2010 HAZİRAN ATAMA KONTENJANLARI" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
7