» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

2010 KPSS Açıklandı – KPSS Sonuçları

A+  A- 2010 KPSS Açıklandı – KPSS Sonuçları

Son dakika! 2010 KPSS sonuçları açıklandı. 2010 KPSS Lisans sonuçları için tıklayınız.

Sonuçların açıklandığı ÖSYM sitesi daha şu andan itibaren çökmüş durumda. Sayfaya erişilemiyor. ÖSYM anasayfasına ulaşmak mümkün değil. Anlayacağınız ÖSYM yine kendi açıkladı, kendi öğrendi…

2010 KPSS sonuçları için haberin devamına tıklayınız.

2010 KPSS sonuçları için buraya tıklayınız.


Aşağıda ÖSYM’nin sorgu sayfası açılacaktır, buradan da sonuç sorgunuzu gerçekleştirebilirsiniz. (Server is too busy yazısını görüyorsanız, bu yazı ÖSYM sunucularının hala çökük durumda olduğunu göstermektedir.)

ÖSYM anasayfasına erişmek şu an itibariyle mümkün değil. ÖSYM’nin her sonuç açıkladığında yaşananlar bu sene KPSS’de de yaşandı. Yani ÖSYM bizi yine şaşırtmadı. KPSS sonuçlarını açıklamayı oldukça geciktiren ve sonucu bekleyenleri büyük strese sokan ÖSYM’nin web sitesine erişim yine mümkün değil. Sitemiz de bu yoğunluktan nasibini aldı ve sitemize bir süre erişim sağlanamadı. Halâ sitemize erişimde sorunlar var.

2010 KPSS ile ilgili puanınızı, görüş ve önerilerinizi haberimizin altındaki (üyelik gerektirmeyen) yorum formunu  kullanarak bize iletebilirsiniz.

2010 KPSS (Lisans) soru ve cevapları daha önce haberinizde yayınlanmıştı.

2010 KPSS sonuçları açıklandı

Bu haber GÜNCEL kategorisi altında 11 Ağustos 2010 tarihinde eklenmiştir. "2010 KPSS Açıklandı – KPSS Sonuçları" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
4