» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

2010-KPSS Eğitim Bilimleri Kılavuzu

A+  A- 2010-KPSS Eğitim Bilimleri Kılavuzu

31 Ekim 2010 tarihinde yapılacak olan 2010-KPSS Lisans Eğitim Bilimleri Testi ile ilgili olarak bir kılavuz hazırlandı. Sınavın uygulanması ile ilgili yeni bilgiler, 2010-KPSS Lisans Eğitim Bilimleri Testi Sınavı Kılavuzu’nda ayrıntılı olarak yer almakta. Sınav, 31 Ekim 2010 tarihinde 81 il merkezi ve Lefkoşa’da yapılacaktır. Kılavuz haberin devamında verilmiştir.

Sınavın uygulanması ile ilgili yeni bilgiler, 2010-KPSS Lisans Eğitim Bilimleri Testi Sınavı Kılavuzu’nda ayrıntılı olarak yer almaktadır.

Kılavuz ÖSYM’nin http://www.osym.gov.tr internet adresinden 20 Ekim 2010 tarihinde yayımlanmıştır. Sınava girecek adayların bu kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

31 Ekim 2010 tarihinde yapılacak olan 2010-KPSS Lisans Eğitim Bilimleri testi kılavuzu için tıklayınız.


Bu haber GÜNCEL kategorisi altında 20 Ekim 2010 tarihinde eklenmiştir. "2010-KPSS Eğitim Bilimleri Kılavuzu" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
10