» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

2010 KPSS Sonuçları Açıklanıyor

A+  A- 2010 KPSS Sonuçları Açıklanıyor

Merakla beklenen ve bugüne kadar ne gün açıklanacağı belli olmayan 2010 KPSS sonuçlarıyla ilgili ÖSYM Başkanı Ünal Yarımağan nihayet bir açıklama yaptı.

Sınava giren binlerce adayın büyük bir merak ve stresle beklediği gün yarın.

Sonuçlar 11 Ağustos 2010 tarihinde, çarşamba günü, saat 14.00‘da açıklanıyor!

ÖSYM’nin 2010 KPSS sonuçlarıyla ilgili yaptığı açıklama haberin devamında.

2010-KPSS Lisans: Sonuçların Açıklanması (10.08.2010)

10-11 Temmuz 2010 tarihlerinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS-Lisans) değerlendirilmesi çalışmaları tamamlanmış olup, sonuçlar 11 Ağustos 2010 Çarşamba  günü saat 14:00‘da açıklanacaktır.

Adaylar sonuçları 11 Ağustos 2010 Çarşamba günü saat 14:00‘dan itibaren http://www.osym.gov.tr internet adreslerinden öğrenebileceklerdir.

Kamuoyuna duyurulur.

Bu haber GÜNCEL kategorisi altında 10 Ağustos 2010 tarihinde eklenmiştir. "2010 KPSS Sonuçları Açıklanıyor" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

  1. gönül

    a grubu kadrolar için kpss kaldırılsın kurum kendi sınavını kendi yapsın öğretmenler için kpss nasıl kaldırılıyorsa agrubu içinde aynı şey yapılsın bizim sınav öğretmenliktende zor

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
4