» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

2010 YGS TÜM ÇÖZÜMLER (VİDEOLU)

A+  A- 2010 YGS TÜM ÇÖZÜMLER (VİDEOLU)

2010 YGS matematik, geometri, Türkçe, sosyal bilimler ve fen bilimleri sorularının çözümleri ile ilgili aldığımız talepler doğrultusunda egitimciyiz.com olarak bu çözümleri sunuyoruz.

2010 YGS matematik, geometri, Türkçe, sosyal bilimler ve fen bilimleri sorularının görüntülü çözümlerinin bulunduğu video görüntüleri haberin devamında.

2010 YGS MATEMATİK ÇÖZÜMLERİ (Video)

2010 YGS GEOMETRİ ÇÖZÜMLERİ (Video)

2010 YGS TÜRKÇE – 1 ÇÖZÜMLERİ (Video)

2010 YGS TÜRKÇE – 2 ÇÖZÜMLERİ (Video)

2010 YGS SOSYAL BİLİMLER – 1 ÇÖZÜMLERİ (Video)

2010 YGS SOSYAL BİLİMLER – 2 ÇÖZÜMLERİ (Video)

2010 YGS SOSYAL BİLİMLER – 3 ÇÖZÜMLERİ (Video)

2010 YGS FEN BİLİMLERİ – 1 ÇÖZÜMLERİ (Video)

2010 YGS FEN BİLİMLERİ – 2 ÇÖZÜMLERİ (Video)

Video kaynak: beyazgazete.com
Bu haber GÜNCEL kategorisi altında 11 Nisan 2010 tarihinde eklenmiştir. "2010 YGS TÜM ÇÖZÜMLER (VİDEOLU)" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

 1. admin

  Sayın üyemiz, videolar Facebook internet sitesi üzerinden yayımlanmaktaydı. Yakın zamanda Facebook üzerinde yapılan bir değişiklik sonucu artık bu tarz bir video gösterimi mümkün değildir. Bu durumdan dolayı özür dileriz.

 2. şükriye

  bu videolar izlenmiyoooo

 3. seda

  burada sadece cevap anahtarını vermişsiniz lütfen çözümlerinide gösterirmisiniz aciiiiiiiil

 4. mahmuy

  ee kimya nerde?

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
11