» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

2010 YILI İL İÇİ – İL DIŞI ATAMALARI

A+  A- 2010 YILI İL İÇİ – İL DIŞI ATAMALARI

Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü 2010 yılı, öğretmenlerin il içi ve iller arası isteğe bağlı yer değiştirmelerine ilişkin bir duyuru yayımladı.

6/5/2010 tarihli ve 27573 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmenlerinin Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği kapsamında yapılacak il içi ve iller arası isteğe bağlı yer değiştirme başvuruları, 24 Mayıs – 04 Haziran 2010 tarihleri arasında Bakanlığımızın http://mebbis.meb.gov.tr adresinden alınacaktır.

Alınan başvurular değerlendirildikten sonra yer değiştirme suretiyle atama işlemi 09 Haziran 2010 Çarşamba günü bilgisayar ortamında yapılacaktır.

Konuya ilişkin 2010 Yılı Öğretmenlerin Yer Değiştirme Kılavuzu nu hazırlama çalışmaları ve onay süreci tamamlandıktan sonra, başvuruların ilk günü olan 24 Mayıs 2010 tarihinden önce Bakanlığımızın http://personel.meb.gov.tr adresinde yayımlanacaktır.

İlgililere ve görevlilere önemle duyurulur.

2010 yılı İl içi ve iller arası isteğe bağlı yer değiştirme başvuruları, 24 Mayıs – 04 Haziran 2010 tarihleri arasında yapılacaktır.

Bu haber GÜNCEL kategorisi altında 17 Mayıs 2010 tarihinde eklenmiştir. "2010 YILI İL İÇİ – İL DIŞI ATAMALARI" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

 1. yalçın

  eee. bunca olandan sonra uzun bir bekleyiş önceki atamalar usulsüzlük gerekçesi ile iptal ama sonrakide torpilliler için bizim gibi gariban çocukları ise atamamadılar Allah’tan revamı rabbim icabınıza bakar inşaallah ben başkabir şey demiyorum sadece Allah diyor sizleri sebep olanlarıda rabbime havale ediyorum

 2. gül

  kesinlikle onaylamıyorum.. batıdaki arkadaşların eğlence konusu olduk.. biz bunu haketmedik..

 3. Mustafa

  O kadar saçma bir atama şekli yapılmışki il içinde bilke okul sınırlaması var. İstediğin okulda sıraya giremiyosun açık gösterilen okullartı isteyebiliyosun..Yazıklar olsun ne günlere kaldık. Hiç eğitimci yokmu acaba bakanlık kadrosunda…

 4. mehmet

  Eskiden sıraya girilirdi okullarda,hiç değilse adaletliydi.Sıranı bilir ona göre tayin beklerdin.Ne hale getirmişler sistemi.Bunlara hiç bir öğretmen oy vermemeli.

 5. tarık

  nihayet…..öğretmenler aylardır bekliyor….kimsenin umrunda değil…nimet çubukçu istifa….

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
5