» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

2012 İl İçi Sonuçları Açıklanıyor

A+  A- 2012 İl İçi Sonuçları Açıklanıyor

2012 il içi yer değiştirme sonuçları açıklanmaya başlandı. Sıramatikleri çalıştıran illerde sonuçlar birer birer belli olmaya başladığı iddia edildi.

Kesin bir bilgi olmasa da Zonguldak ve Adıyaman illerinde atama sonuçlarının belirlenmeye başladığı bilgisi alındı. Diğer illerde de sıramatik işliyor. Bazı illerdeki öğretmenler ise sıralamalarında değişiklikler olduğu belirtmekte.

Sıralamaların değişmesine bağlı olarak sıradaki öğretmenlerin yer değiştirme işlemlerinin başladığı düşünülüyor.

2012 İl  İçi Sonuçları

2012 il içi yer değiştirme sonuçları MEBBİS üzerinden takip edilebilir. Sıramatiklerin çalışıp  atamaların yapıldığı illerde “il içi sıralarda” değişikliklerin başladığı öğrenildi.

Öğretmenler il içi sıra bilgisine bakarak sıralamalardaki değişimleri kontrol edebilir ya da ataması yapıldıysa yeni kurumunu bu sayfadan öğrenebilir.

Not: Bu bilgiler “kesinleşmemiş” olup alınan duyumlardır. Bilgiler kesinleşince gerekli güncelleme yapılacaktır.

İl içi kontrolü için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Mebbis İl içi

Bu haber GÜNCEL, ÖZEL HABER kategorisi altında 1 Ağustos 2012 tarihinde eklenmiştir. "2012 İl İçi Sonuçları Açıklanıyor" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

 1. haksızlığa uğrayan öğretmenler

  mağdur öğretmen
  bakanlığımızın bizi mağdur etmemesi gerekiyor …
  her sene 2 kere çalıştırılan sıramatik bu sene 1 defa çalıştırılırsa haksızlık olur …
  bundan önceki seneler tercih 25 ti geçen sene 10’a düştü bu sene 5 terci̇h hakkı verildi ; kısacası bu sene her yönden mağdur edildik …iki senedir bu tercih sınırlamasından dolayı puanı benden düşük olanların sınırlamadan dolayı yazamadığım okullara tayini çıkıyor ben yerimde kalıyorum. büyük haksızlık oluyor il içinde bu sınırlandırmanın sebebini anlamış değilim mantığı ne?
  bari sıramatik 2. defa çalıştırılsın, lütfen sesimizi duyuralım ve sıramatiğin 2. defa çalıştırılmasını talep edelim …
  sadece tayin isteyen öğretmenler olarak değil , bütün öğretmen olarak sesimizi duyuralım …
  inşallah bakanlımız sesimizi duyar ve mağduriyetimizi giderir …
  lütfen sesimizi duyurun.

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
10