» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

4. Emek Yaz Kampı

A+  A- 4. Emek Yaz Kampı

İlki 2008 de gerçekleştirilen Emek Yaz Kamplarının dördüncüsü bu sene 23-31 Temmuz tarihleri arasında İzmir’in Selçuk ilçesi Pamucak sahillerinde yapılacak. Anılarımızı çoğaltmak, birlikte dinlenmek, birlikte düşünmek, birlikte üretmek için yine geçen seneki yerde birlikte olacağız.

Paneller, eğitim ve kültürel programların da olacağı kampta, balıkçılık, yüzme, yaratıcı drama (çocuklar ve yetişkinler), çocuk, televizyon gazete haberciliği gibi atölyeler olacak. Şirince’ye kahvaltı, tekne turu, Efes Harabeleri, Meryem Ana, Yedi Uyuyanlar’a günlük geziler düzenlenecek. Tavla, satranç, king, voleybol, masa tenisi turnuvaları düzenlenecek. Her gece farklı arkadaşlarla canlı müzik eşliğinde eğlenceler düzenlenecek. Birlikte dinlenip, birlikte düşünüp, birlikte üretmek için Selçuk’ta, Pamucak sahillerinde görüşmek dileğimle.

Kamp ücreti 300 TL. Ödemeleri Haziran ve Temmuz 2011 olarak 2 taksitte yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri ve Kamp Katılım Formu:

Bu haber GÜNCEL, SENDİKA kategorisi altında 3 Temmuz 2011 tarihinde eklenmiştir. "4. Emek Yaz Kampı" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
3