» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

ALES – Sınav Görevlendirmeleri

A+  A- ALES – Sınav Görevlendirmeleri

Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) için görevlendirme görevlendirme işlemleri başlamıştır.

ALES’te görev almak isteyenlerin ÖSYM Görevli İşlemleri‘nin yürütüldüğü https://gis.osym.gov.tr/ adresinden sınav ve görev tercihlerini yapması gerekmektedir.

ÖSYM Görevli İşlemleri sitesi üzerinden TC Kimlik Numarası ve parolayla girilerek 2013-ALES Sonbahar Dönemi (17 Kasım 2013-Pazar) için görev tercihinde bulunulabilmekte.

Görev almak isteyenler görevlendirilmek istediği binaları sistem üzerinden tercih edebilmekte.

Başvuru sahipleri görevlendirilmeleri halinde görevlendirmeyle ilgili bilgileri yine sistem üzerinden takip edebilirler.

ALES görevlendirme başvuruları için son tarih 05.11.2013

ÖSYM Görevli İşlemleri Sistemi

Sisteme Giriş

Bu haber GÜNCEL, ÖZEL HABER, SINAVLAR kategorisi altında 29 Ekim 2013 tarihinde eklenmiştir. "ALES – Sınav Görevlendirmeleri" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

 1. sevtapgokalp

  Tek gun sinav görevi almak 💕 ben

 1. mehmetsy02

  RT @kemal0606: #SayıstaySınavıİptalEdilsin Geçmişi karanlıklarla dolu bir kurumun yaptığı iş bu kadar olur. Sadece görevi sınav yapmak ola…

 1. Leon_bitkisi

  U-yu-ya-ma-mak! Sabahki sınav görevi için alarmım kurulu, alarmın çalmasına bi saat 45 dk kaldı. Bir gram uyku yok. Sinirden ağlıycam!

 1. kemal0606

  #SayıstaySınavıİptalEdilsin Geçmişi karanlıklarla dolu bir kurumun yaptığı iş bu kadar olur. Sadece görevi sınav y… https://t.co/fo8HXIcbVF

 1. dunyadayaziyor

  RT @Kamubiz_com: Öğretmenlere Ata-Aöf Bahar Dönemi Bütünleme Sınavlarında 4 Yeni Sınav Görevi https://t.co/Huw1qMHI8k

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
3