Allah Herkese Jaguar Nasip Etsin

Jaguarlı öğrenci temsilcisi “Allah herkese Jaguar nasip etsin” dedi. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün üniversitelerin öğrenci konseyi başkanlarıyla yaptığı görüşmeden en fazla akılda kalan konu Bilkent Üniversitesi öğrenci temsilcisi Alper Yasin Altınel’in Jaguar marka lüks bir otomobille Köşk’e gelmesi oldu.

Öğrenci temsilcisinin altında Jaguar marka bir otomobil olmasının yanısıra özel şoförünün olduğu da basına yansıyan konulardan biriydi.

ALPER Yasin Altınel’in, sosyal paylaşım sitesi twitter’daki sayfasına öğrenci protestoları ile ilgili, “Neymiş efendim, tekmelerden bebeğini düşürmüş. Neymiş efendim, hamileyim demesine rağmen polis karnını tekmelemeye devam etmiş” yazması da tepki çekmişti.

Altınel’in geçtiğimiz günlerde Hürriyet’e yaptığı, “Ben köy çocuğuyum neden üstüme geliniyor ki? Arabamı 1 ay garaja kapatacağım” yorumları da ciddi bulunmadı.

2001 model olduğu belirtilen Jaguar marka aracın piyasa değeri, modeline göre 30.000 TL ile 55.000 € arasında değişiyor.

Odatv’nin temsilci Altınel’le yaptığı açıklamalardan satırbaşları:

– Jaguar arabam olduğu doğru ama özel şoförüm yok. Beni Köşk’e getiren yakın bir arkadaşımdı. Ailemin maddi durumu iyi olduğundan dolayı sahibim bu araca. İnşallah, Allah herkese nasip eder…

– Dışarıda eylem yapıldığından haberimiz yoktu. Ama bana yakıştırılan “adamın durumu iyi, fakirlikten anlamaz” düşüncesini doğru bulmuyorum.

– Apolitik olmak zorundayım. Yoksa öğrenci konseyi başkanı olamazdım.

– Cumhurbaşkanı’ndan TBMM çatısı altında öğrenci parlamentosu kurulmasını talep ettim.

FACEBOOK’TA “MEZUN” GÖRÜNÜYOR

Altınel yaptığı açıklamada; “ülkücü olduğu” iddialarına ise şöyle yanıt verdi: “Olur da bir gün üniversiteden mezun olursam, o zaman siyaset konuşabilirim.”

Facebook hesabında “mezun” ve “Kaftan Yazılım Otomasyon Arge Bilişim” adlı bir şirkette çalışıyor, diye görünen Altınel, bu konuyla ilgili şunları söyledi:

“Ona dikkat etmedim, Siyaset Bilimi son sınıf öğrencisiyim. O şirket ise kuzenimin şirketi, arada yardım ediyorum.” dedi.

odatv

Öğrenci Temsilcisinin Fotoğrafları

2 thoughts on “Allah Herkese Jaguar Nasip Etsin

  1. arkadaşlar hemşehrimin üstüne fazla gidildi hemşehrim kütahya tavşanlı lıdır ayrıca babası tavşanlılnın sayılan doktorlarından birisidir ailesinin maddi durumu iyi kendisinin maddi durumu iyikimse karışamaz isteseydi köşk e uçak indirirdi buna kimse karışamaz

  2. “Allah herkese Jaguar nasip etsin”

    AMEN diyeyim …

    Cumbabanın cici çocukları, jaguarlada gelir jumboyla da iner…

    Ha bi de mezunmuymuş???

    Olsa da şaşırmam, bu adamlar askerlik çağındaki çocuğu! 23 nisanda koltuğa oturtmamışmıydı:))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.