» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

Atatürk ve Türk Bayrağı Kaldırıldı mı?

A+  A- Atatürk ve Türk Bayrağı Kaldırıldı mı?

Üniversite sitesinden Atatürk ve Türk Bayrağı‘nın kaldırılmasına tepkiler sürüyor. Trakya Üniversitesi‘nin yenilenerek yayına sunulan internet sitesinden Atatürk ve Türk Bayrağı çıkarıldı.

Eski internet sitesinde bulunan Atatürk ve Türk Bayrağı resmi, yenilenen sitede kendine yer bulamadı.

Yeni internet sitesinde “YENİ WEB SİTEMİZ HİZMETE AÇILDI” başlığıyla verilen haberde sitenin 8 Nisan 2013 Pazartesi günü yayına sunulduğu belirtilmekte.

Haberde site açılış törenine Rektör Prof. Dr. Yener Yörük ile Rektör Yardımcıları Prof.Dr. Hüseyin Sarıoğlu, Prof.Dr. Süleyman Pişkin ve Prof.Dr. Recep Duymaz’ın yanı sıra fakülte dekanları, yüksekokul müdürleri, üniversite genel sekreteri ve daire başkanlarının katıldığı aktarılmakta.

TC İbaresi de Kaldırılmıştı

Geçtiğimiz günlerde bazı kurum tabelalarından TC ibaresinin kaldırılması büyük yankı yaratmış, uygulamaya tepki duyanlar sosyal medyada bazı eylemler gerçekleştirmişti.

Şimdi de Trakya Üniversitesi’nin yenilenen sitesinde Atatürk ve Türk Bayrağına yer verilmemiş olması sosyal medyada gündem haline geldi.

Konuyla ilgili olarak Trakya Üniversitesi‘nden henüz resmi bir açıklama yapılmış değil.

trakya-uni-yeni-site2


trakya-uni-yeni-site

 

 

Bu haber GÜNCEL, ÖZEL HABER kategorisi altında 10 Nisan 2013 tarihinde eklenmiştir. "Atatürk ve Türk Bayrağı Kaldırıldı mı?" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

 1. umutkrblt41

  Üni'ye mi gidicez kerhaneye mi Trakya üniversitesi hakkında niye güzel yorum yok amk

 1. nightsketchx

  Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü : kazanıldı ✓

 1. svvlex

  Okul öncesi 1. Sınıf: Sinop üniversitesi Okul öncesi 2. Sınıf: Trakya üniversitesi Okul öncesi 3. Sınıf: Kocaeli… https://t.co/wpAM8IoD0U

 1. AydemirAy1

  RT @EGastronomi: Edirne'de şaşırtan sunum ve lezzette servis veren Trakya Üniversitesi Meriç Sosyal Tesislerinde çok lezzetli, cok ekonomik…

 1. EGastronomi

  Edirne'de şaşırtan sunum ve lezzette servis veren Trakya Üniversitesi Meriç Sosyal Tesislerinde çok lezzetli, cok e… https://t.co/BXDepSpJGv

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
9