» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

CCleaner İle Bilgisayar Temizliği

A+  A- CCleaner İle Bilgisayar Temizliği

Bilgisayarınızdaki gereksiz dosyalardan sizi kurtaran bir program CCleaner.

Web tarayıcılarının geçici dosyalarından tutun da, kayıt defteri (registry) girdilerine ve üçüncü parti yazılımlara kadar birçok gereksiz veriyi bilgisayarınızdan temizleyerek sistemin daha sorunsuz, hızlı çalışmasını sağlayan ücretsiz ve Türkçe dil desteği de veren bir yazılım olan CCleaner’ı mutlaka deneyin.

Kurulum sırasında son adımda ve en alttaki seçenekte size “Yahoo Toolbar”ı kurmak isteyip istemediğinizi soran işareti kaldırmanızı öneririz.

Kurulumdan sonra hiç bir ayarı değiştirmeden “Temizliğe Başla” butonuna tıklamanız yeterli, CCleaner bilgisayarınız için gerekli olan hiç bir dosyayı silmeyecektir.

Temizlik işleminden sonra, CCleaner’ın sisteminizden kaç MB’lik dosya sildiğini görünce bu programdan siz de memnun kalacaksınız.

CCleaner programını indir – CCleaner Download

Not: Program bilgisayarınızdaki sitelere ait çerezleri de silecektir. Eğer bu özelliği kaldırmak istiyorsanız gerekli ayarları ayrıca yapmanız gerekecektir.

Bu haber GÜNCEL, TEKNOLOJİ kategorisi altında 2 Ekim 2010 tarihinde eklenmiştir. "CCleaner İle Bilgisayar Temizliği" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
9