» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

DOKÜMAN DEPOSU

A+  A- DOKÜMAN DEPOSU

egitimciyiz.com doküman deposu yayına başladı. Bildiğiniz gibi sitemizdeki binden fazla dokümanı, birçoğunun güncelliğini yitirmesinden dolayı yayından kaldırmıştık. Şimdi yeni bir doküman sistemi yayına başladı.

Doküman sistemi egitimciyiz.com’un yayın anlayışını da yansıtacak şekilde herhangi bir üyelik ya da ücret talep etmeden sizlere hizmet verecek. Depoya eklenen dokümanları tek bir tıklama ile kolayca indirebileceksiniz.

Sizden tek talebimiz doküman deposunu göndereceğiniz dokümanlarla desteklemeniz.

Doküman gönderirken sizden istenen 3 alanı doldurarak dokümanınızı bize iletebilirsiniz. Dokümanınız incelendikten sonra yayına verilecektir.

İlginize teşekkürler.

Not: Doküman bölümüyle ilgilenebilecek editörler iletişim formumuz ile telefon numarasını da belirterek bize ulaşabilirler.

Egitimciyiz Doküman Deposu için tıklayınız.

Bu haber GÜNCEL kategorisi altında 21 Mayıs 2010 tarihinde eklenmiştir. "DOKÜMAN DEPOSU" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
2