Düğüne Genelge Yok

Cumhuriyet Bayramı programları iptal ama düğünler tam gaz… Erdoğan üç düğüne katıldı.

Cumhuriyet Bayramı programları Başbakan Erdoğan‘ın genelgesiyle iptal edilmişti. Erdoğan, Van’da yaşanan acılara duyduğu hassasiyetten dolayı tüm programları ertelemişti.

Bu durum bazı kişiler tarafından olumlu, bazı kişiler tarafından ise olumsuz değerlendirilmişti.

Gösterilen hassasiyetin samimi olup olmadığı tartışıladursun, Cumhuriyet Bayramı programlarını iptal eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın dün 3 ayrı düğüne katıldığı ortaya çıktı.

Kaynak olarak http://www.akparti.org.tr ve Zaman Gazetesi‘nden alınan haberleri aşağıda web bağlantılarıyla aktarıyoruz.

AKP Web Sitesi – Genel Başkan’dan Bölümü

Başbakan Erdoğan nikah şahitliği yaptı

1) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, TOKİ Başkanı Ahmet Haluk Karabel’in oğlu Ali Kaan Karabel ile Seçil Karabel ve Nazan Aktaş ile Selim Gökşin çiftlerinin nikah şahitliğini yaptı.

Ali Kaan Karabel ile Seçil Karabel çiftinin Atakule Nikah Salonundaki nikahlarına, Erdoğan’ın yanı sıra Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu da şahitlik yaptı.

2) Başbakan Erdoğan, daha sonra Nazan Aktaş ile Selim Gökşin’in de Ankara Ticaret Odası Kongre Salonu’nda düzenlenen nikah törenlerine katılarak şahitlik yaptı.

Çiftlerin nikahını, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek kıydı. Nikah törenleri basına kapalı olarak yapıldı.

Kaynak: akparti.org.tr – tıklayınız

—————————-

Bakan Çağlayan Oğlunu Evlendirdi

3) Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın oğlunun nikah törenine katıldı.

Gül ve Erdoğan, Sheraton Oteli’ndeki Çağan Çağlayan ve Kübra Ece’nin nikahında şahitlik yaptı.

Basına kapalı yapılan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in kıydığı nikah törenine, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, bazı bakanlar, milletvekilleri, iş ve sanat dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

Kaynak: Zaman Gazetesi – tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.