» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

Düğüne Genelge Yok

A+  A- Düğüne Genelge Yok

Cumhuriyet Bayramı programları iptal ama düğünler tam gaz… Erdoğan üç düğüne katıldı.

Cumhuriyet Bayramı programları Başbakan Erdoğan‘ın genelgesiyle iptal edilmişti. Erdoğan, Van’da yaşanan acılara duyduğu hassasiyetten dolayı tüm programları ertelemişti.

Bu durum bazı kişiler tarafından olumlu, bazı kişiler tarafından ise olumsuz değerlendirilmişti.

Gösterilen hassasiyetin samimi olup olmadığı tartışıladursun, Cumhuriyet Bayramı programlarını iptal eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın dün 3 ayrı düğüne katıldığı ortaya çıktı.

Kaynak olarak http://www.akparti.org.tr ve Zaman Gazetesi‘nden alınan haberleri aşağıda web bağlantılarıyla aktarıyoruz.

AKP Web Sitesi – Genel Başkan’dan Bölümü

Başbakan Erdoğan nikah şahitliği yaptı

1) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, TOKİ Başkanı Ahmet Haluk Karabel’in oğlu Ali Kaan Karabel ile Seçil Karabel ve Nazan Aktaş ile Selim Gökşin çiftlerinin nikah şahitliğini yaptı.

Ali Kaan Karabel ile Seçil Karabel çiftinin Atakule Nikah Salonundaki nikahlarına, Erdoğan’ın yanı sıra Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu da şahitlik yaptı.

2) Başbakan Erdoğan, daha sonra Nazan Aktaş ile Selim Gökşin’in de Ankara Ticaret Odası Kongre Salonu’nda düzenlenen nikah törenlerine katılarak şahitlik yaptı.

Çiftlerin nikahını, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek kıydı. Nikah törenleri basına kapalı olarak yapıldı.

Kaynak: akparti.org.tr – tıklayınız

—————————-

Bakan Çağlayan Oğlunu Evlendirdi

3) Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın oğlunun nikah törenine katıldı.

Gül ve Erdoğan, Sheraton Oteli’ndeki Çağan Çağlayan ve Kübra Ece’nin nikahında şahitlik yaptı.

Basına kapalı yapılan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in kıydığı nikah törenine, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, bazı bakanlar, milletvekilleri, iş ve sanat dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

Kaynak: Zaman Gazetesi – tıklayınız

Bu haber GÜNCEL kategorisi altında 29 Ekim 2011 tarihinde eklenmiştir. "Düğüne Genelge Yok" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

 1. nuh_erdogan_

  RT @RahimAydn9: Birde TV tartışıyor lar Aklıma Bizim Güneydoğu lu çırak geldi cocuk memlekette gidiyor özlemiş bir bakıyor halay var giriyo…

 1. GolgeciMurat

  RT @Profesorfacia: Erdoğan’ın peşinden her yere gidip, slogan atmakla görevli bu 40-50 kişiyi görünce aklıma “Maymun Ali” geliyor hep. Bahş…

 1. yigitzekiztrk

  HAK VE ADALET PARTİSİ GENEL BAŞKANI YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK DİYOR Kİ;Ak Parti Genel Başkanı Partili Cumhurbaşkanı Sn Rece… https://t.co/PWeeoJVLDe

 1. mtnzmc

  RT @myilmaz271982: Şehitkamil İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Meclis Üyelerimiz İle Birlikte Erdoğan ve Çiçek Ailelerinin Biricik Evlatl…

 1. GokdemirZerrin

  RT @Skamilakparti: İlçe Başkanımız Sn.Mehmet Yılmaz,Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Meclis Üyelerimiz İle Birlikte Erdoğan ve Çiçek Ailelerin…

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
4