» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

Eğitimcilerin Referandum Anketi

A+  A- Eğitimcilerin Referandum Anketi

12 Eylül’de yapılacak olan Anayasa referandumuna 1 aydan fazla bir süre var.

Habertürk “Dev Referandum Anketi” adında bir anket başlattı. Anket ziyaretçilere “Referandumda evet mi, hayır mı?” diye soruyor. Habertürk’ün anketinde oy kullanmak için haberin devamını okuyunuz.

Biz de egitimciyiz.com olarak bir anket başlattık. Bu anket, ziyaretçilerimizin tamamına yakını eğitimci olduğu için, eğitimcilerin yeni anayasa konusundaki görüşünü yansıtacaktır.

Anketimize haberin devamında oy kullanabileceğiniz gibi, sitemizin sağ bloğundan da erişebilirsiniz.
[poll id=”2″]

Habertürk anketi için tıklayınız.

Bu haber GÜNCEL kategorisi altında 4 Ağustos 2010 tarihinde eklenmiştir. "Eğitimcilerin Referandum Anketi" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

  1. akp

    şüpesiz AKP 1. sırada

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
6