» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

Gündoğdu Cumhurbaşkanı’nı İlan Etti

A+  A- Gündoğdu Cumhurbaşkanı’nı İlan Etti

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve çok sayıda bakan ‘Medeniyetimiz ve Büyük Türkiye Yolunda, Eğitim-Fetih ve Gençlik’ konulu programa katıldı.

Programda Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu’nun konuşmasında kullandığı bazı ifadeler katılımcılardan büyük alkış aldı.

Gündoğdu, çalışma yaşamına dair taleplerini sıraladıktan sonra Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı cumhurbaşkanı ilan eden ifadeler kullandı.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan

Konuşması büyük alkış alan Gündoğdu, “Bu taleplerimizi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a taşımaktan bizi kurtaracağınıza inanıyorum.” dedi.

Gündoğdu, “Büyük Türkiye diyoruz. Büyük ve güçlü Türkiye batının tam uygarlığının ve sömürü düzeninin sona gelmesidir. Disiplin cezalarının affı, 4C’lilere kadro istiyoruz. Sayın Başbakanım, bu akşam ifade ettiğim taleplerimizi Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan olarak hayata geçirmenizi bekliyoruz. Bu taleplerimizi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a taşımaktan bizi kurtaracağınıza inanıyorum.” şeklinde konuştu.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın katıldığı etkinlikte bazı bakanlar da yer aldı.

Bu haber GÜNCEL, ÖZEL HABER kategorisi altında 30 Mayıs 2014 tarihinde eklenmiştir. "Gündoğdu Cumhurbaşkanı’nı İlan Etti" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

  1. helllboy42

    @bernalacin35 Çok güzel ve severim. Ama hakkını teslim etmek gerekirse bu cümleyi Süleyman Gündoğdu Demirel söylemi… https://t.co/zP3rWAoPcw

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
4