» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

Hangi İllerde Okullar Tatil Oldu?

A+  A- Hangi İllerde Okullar Tatil Oldu?

Yoğun kar yağışı bazı illerde ve ilçelerde okulların tatil edilmesine neden oldu. 6 ildeki okullarda kar tatili ilan edildi.

Meteoroloji uyardı! İstanbul’a yılın ilk karı bu gece düşecek…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre, bu geceden itibaren Trakya’da kar yağışı öngörülüyor. Soğuk havanın gece sıcaklıklarını etkilemesi, yarın sıcaklıkların sıfır derecenin altına düşmesi bekleniyor.

Okulların tatil edildiği iller ve ilçeler aşağıda…

ELAZIĞ

Elazığ’da yoğun kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde bugün okullar tatil edildi. Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, “İlimiz Alacakaya, Arıcak, Baskil, Karakoçan, Kovancılar, Maden ve Palu ilçesinde yoğun kar yağışı, olumsuz hava koşulları ve buzlanma olması nedeniyle 19 Aralık Çarşamba günü tüm okullar bir gün süreyle tatil edilmiştir.” denildi.

SİVAS

Sivas’ın Gürün ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.

TUNCELİ

Tunceli ve ilçeleri kar esaretinde kaldı. Etkili olan kar yağışı nedeniyle Nazimiye ilçesinde ilk ve orta dereceli okullar 4, Tunceli merkez ve Pertek ilçesinde bugünden itibaren okullar 2 gün süreyle tatil edildi

BİNGÖL

Bingöl’de etkili kar yağışı nedeniyle okullar cuma gününe kadar tatil edildi.

ADIYAMAN

Adıyaman’da, geçtiğimiz pazartesi başlayan ve halen devam eden kar yağışı kent merkezi ve ilçelerde günlük yaşamı olumsuz etkiledi. Kent merkezi ve ilçelerde 110 köy ve mezra yolunun ulaşıma kapandığı bildirilirken, Besni ilçesinde okullar 1 gün tatil edildi.

MALATYA

Yoğun yağış nedeniyle kar kalınlığının 75 santimetreye ulaştığı Malatya’nın Arapgirli ilçesinde, yatılı bölge okulları hariç, ilköğretim ve lise okullarının yarın ve 21 Aralık Cuma günü tatil edildiğini bildirildi.

Bu haber GÜNCEL, ÖZEL HABER kategorisi altında 19 Aralık 2012 tarihinde eklenmiştir. "Hangi İllerde Okullar Tatil Oldu?" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

 1. dgadsd

  kırıkkaleye niye tatil deyil

 1. zafercelebi20

  Yarın okul tatilTatil yarın okulOkul yarın tatil #konak https://t.co/r9QJGo4gFQ

 1. fatihkalelii

  RT @SystemHack2: @sonbirdalsigara Bugün iş/okul tatil edilmiş, kalkmana gerek yok uyumaya devam et

 1. tahirkiyak6

  Yarın okul tatilTatil yarın okulOkul yarın tatil #lüleburgazescort https://t.co/wp0KfE6o7D

 1. sonbirdalsigara

  RT @SystemHack2: @sonbirdalsigara Bugün iş/okul tatil edilmiş, kalkmana gerek yok uyumaya devam et

 1. SystemHack2

  @sonbirdalsigara Bugün iş/okul tatil edilmiş, kalkmana gerek yok uyumaya devam et

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
4