» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

İHL’de Müslüman Kardeşler Propagandası

A+  A- İHL’de Müslüman Kardeşler Propagandası

Afyonkarahisar’da bir İmam Hatip Lisesi’nde, koridordaki bir ekran üzerinden gün boyu Muhammed Mursi ve diğer Müslüman Kardeşler örgütü liderlerinin propaganda içeren görüntülerinin yayımlandığı iddia edildi.

soL’un haberi aşağıdadır…

Afyon’da bir imam hatip lisesinde, Mısır’da idama mahkum edilen eski cumhurbaşkanı Muhammed Mursi ve diğer Müslüman Kardeşler örgütü liderlerinin görüntülerinin gün boyu okula yerleştirilen bir televizyondan yayınlandığı ortaya çıktı.

Afyonkarahisar Sandıklı Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde bir televizyondan gün boyu Mısır’ın idama mahkum edilen eski cumhurbaşkanı Muhammed Mursi ve yine idama mahkum edilen Müslüman Kardeşler örgütü liderlerinin görüntülerinin yer aldığı propaganda filmi gösterildiği açığa çıktı.

Bir veli tarafından kaydedilen görüntüler, KamudaGündem.com sitesinde yayınlandı. Görüntülerde Mursi ve Erdoğan’ın birlikte fotoğraflarına yer verilmesi de dikkat çekti.

İşte o görüntüler:

Kaynak: soL Haber

Bu haber GÜNCEL, ÖZEL HABER kategorisi altında 20 Mayıs 2015 tarihinde eklenmiştir. "İHL’de Müslüman Kardeşler Propagandası" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
5