» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

İki Resim Arasındaki Bin Fark

A+  A- İki Resim Arasındaki Bin Fark

Geçtiğimiz günlerde Recep Tayyip Erdoğan’ın Gediktepe’yi ziyareti esnasında mevzilerde çömeldiği fotoğrafı gündeme gelmiş ve konuyla ilgili bir çok yorum yapılmıştı.

Mevzide çömelme olayına getirilen yorumlardan sonra konuyla ilgili Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Genelkurmay da birer açıklama yaptı. Egitimciyiz.com olarak haberin devamında ziyaretçilerimize bir bulmaca sunduk. İki resim arasındaki bin farkı bulun!

Yapmanız gereken çok kolay. Aşağıdaki iki resmi şöyle bir inceleyin. İki resim arasındaki bin farkı kolayca bulacaksınız.

İKİ RESİM ARASINDAKİ BİN FARKI BULUN!

Bu haber GÜNCEL, SERBEST KÜRSÜ kategorisi altında 25 Haziran 2010 tarihinde eklenmiştir. "İki Resim Arasındaki Bin Fark" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

  1. hasan

    bu mu haber anlayışınız? :D yazık :D Atatürk zamanında sniper mı var uzaktan neyi ne kadar vurabilirlerdi bi düşünün. Bi de şimdiki zamanı düşünün devletin başbakanı ölürse ne olur bilir misiniz? devlet çöker..devlet çökeceğine başbakan çömelsin ne çıkar..

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
7