» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

İl İçini Açıklamayan İller

A+  A- İl İçini Açıklamayan İller

Bazı Milli Eğitim Müdürlükleri hâlâ il içi isteğe bağlı yer değiştirme sonuçlarını sitelerinden ilan etmedi. 23 Temmuz itibariyle açıklanmaya başlanan il içi sonuçlarını 74 il açıkladı, 7 il henüz açıklamadı. Bu illerden sadece Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürülüğü konuyla ilgili bir açıklama yapma gereği duydu.

Geçen zaman, 7 ilde il içi isteğe bağlı yer değiştirme sonuçlarını bekleyen öğretmenler için işkenceye döndü.

İl içi atamaları açıklamayan iller hangileri?

23 Temmuz itibariyle sitemizde, sonuçları açıklayan tüm illerin sonuçlarını yayımlamıştık.

Temmuz 2010 il içi isteğe bağlı yer değiştirme sonuçlarını sitesinden ilan etmeyen iller;

Ankara il içi sonuçlarını açıklamadı,

Artvin il içi sonuçlarını açıklamadı,

Diyarbakır il içi sonuçlarını açıklamadı,

İstanbul il içi sonuçlarını açıklamadı,

İzmir il içi sonuçlarını açıklamadı,

Sinop il içi sonuçlarını açıklamadı,

Şanlıurfa il içi sonuçlarını açıklamadı.

Bu illerden Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü sitesinde konuyla ilgili olarak şu açıklamaya yer verdi;

“İliçi sıra tayin işlemleri için 12-16 Temmuz 2010 tarihleri arasında yapılan başvurular sistem üzerinden onaylanmış olup, Bakanlığımızın onay sayfasını 19 Temmuz 2010 tarihine kadar açık tutması ve MEBBİS’teki bazı yanlış kayıtlar nedeniyle çalışmalar halen devam etmektedir. Sonuçlandığında Müdürlüğümüz web sitesinde yayınlanacaktır.”

İl içi isteğe bağlı yer değiştirme sonuçlarını açıklayan yeni iller için toplu sonuç sayfamıza bakabilirsiniz.

egitimciyiz.com

Bu haber GÜNCEL kategorisi altında 25 Temmuz 2010 tarihinde eklenmiştir. "İl İçini Açıklamayan İller" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

 1. thegultekix

  Birinci değerlendirmede atama gerçekleşmedi.İkinci değerlendirmede atama olma olasılığı % kaç acaba?

 2. Cesur

  İl içi sıra bilgisini nasıl alabilirim İzmir için ?

  Mebbiste sadece kaçıncı olduğum yazıyor , ancak önümdeki adayların puanlarını öğrenmek istiyorum. Bu sıralamayı nereden bulacağız ?

  • admin

   Cesur Bey, eğer Milli Eğitim Müdürlüğü teknik olarak bu ihtiyacınızı karşılamıyorsa, Müdürlüğe e-bilgi edinme kapsamında yazacağınız bir dilekçe iş görecektir. Yasal süresi içinde Müdürlük size ilgili sıralamayı sunmak zorundadır.

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
5