» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

İlk Kontenjanları (Excel) ve Başvuru Sayfası

A+  A- İlk Kontenjanları (Excel) ve Başvuru Sayfası

Öğretmenlik için başvuru ve atama kılavuzu yenilendi, il kontenjanları eklenerek yeniden yayımlandı. Kılavuz daha önce yayımlanmış fakat kılavuzdaalanlara göre il kontenjanları yer almamıştı. İl kontenjanlarının yayımlanabilmesi için Milli Eğitim Müdürlükleri’nin yapacağı çalışmanın beklendiği belirtilmişti.

Bugün itibariyle il kontenjanlarının yer aldığı 2011 Ağustos Atama ve Başvuru kılavuzu düzenlenerek yeniden yayımlandı.

2011 Ağustos Atama Kontenjan Tablosu (Excel formatında) aşağıdadır.

Kontenjan Tablosu

İl kontenjanlarını yer aldığı 2011 Ağustos Atama ve başvuru kılavuzu aşağıdadır.

Atama Kılavuzu

Bugün 2011 Ağustos dönemi ilk atama  başvuru giriş ekranı açıldı. Öğretmen adayları bugünden itibaren ilgili ekrandan illere ayrılan kontenjanlardaki okulları görebilir, öğretmenlik atama başvurusu yapabilir.

2011 Ağustos İlk Atama  Başvuru Giriş Ekranı için tıklayınız.

2011 Ağustos Kurumlar Arası İlk Atama/Kurum İçi Atama ve Kurumlar Arası Yeniden Atama Başvuruları için tıklayınız.

2011 Ağustos Açıktan İlk Atama ve Açıktan Atama Başvuruları için tıklayınız.

2011 Ağustos Milli Sporcu Başvuruları için tıklayınız.

Bu haber GÜNCEL kategorisi altında 18 Ağustos 2011 tarihinde eklenmiştir. "İlk Kontenjanları (Excel) ve Başvuru Sayfası" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
4