» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

Kent Merkezi, 17 İlçe ve Köylerde Okullar Tatil

A+  A- Kent Merkezi, 17 İlçe ve Köylerde Okullar Tatil

Antalya’da 17 ilçe ve köyler’de okullar 1 gün tatil edildi. Antalya’da yarın olumsuz hava koşulları beklentisi nedeniyle ilk ve orta dereceli okulların 1 gün tatil edilmesi kararlaştırıldı.

Antalya Valisi Ahmet Altıparmak, yoğun yağış ve fırtına beklentisi nedeniyle pazartesi günü kent merkezi ve 17 ilçe ile köylerinde ilk ve orta dereceli okulların tatil edildiğini açıkladı. Antalya’nın sadece Korkuteli ve Elmalı ilçelerinde okullar normal öğretime devam edecek.

Antalya’nın Manavgat ilçesinde okullar bir gün tatil edildi.

Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, 10 Aralık tarihinde Antalya Meteoroloji Bölge Müdürlüğü Bölgesel Tahmin Merkezi verilerine göre şiddetli fırtına ve yağmur yağışı olması ihtimaline göre Antalya Valiliği’nce okulların bir gün tatil edildiğini söyledi.

Şiddetli yağış ve fırtınaya karşı vatandaşların duyarlı olması gerektiğini belirten Bulgurlu, trafiğe çıkacak olan araçlarında dikkatli olması gerektiğini kaydetti.

Bu haber GÜNCEL, ÖZEL HABER kategorisi altında 10 Aralık 2012 tarihinde eklenmiştir. "Kent Merkezi, 17 İlçe ve Köylerde Okullar Tatil" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

 1. nedenkineyav

  biz deliysek deliye her gün bayramsa bayram günleri okullar tatil oluyorsa okul diye bir şey yok

 1. sadlynis

  Şu “tatil öok sıkıcı okullar açılsın” diyenlere nerdesiniz sesiniz kesildi? Mutlu musunuz şerefsizler

 1. HollandaHaber1

  Yılbaşı kaç gün tatil okullar 1 Ocak salı tatil mi? https://t.co/MSNnvPb1vE

 1. hollanda_bulten

  Yılbaşı kaç gün tatil okullar 1 Ocak salı tatil mi? https://t.co/aysgg4WcR8

 1. Hollanda_turkk

  Yılbaşı kaç gün tatil okullar 1 Ocak salı tatil mi? https://t.co/RBUzPwQHti

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
3