» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

KEY Mağdurları Hakkında

A+  A- KEY Mağdurları Hakkında

Bilindiği gibi 29 Eylül 2014 günü KEY (Konut Edindirme Yardımı) listeleri açıklandı. KEY ödemelerini eksik alan ya da alamayanlar, uzun süredir son listenin açıklanmasını ve mağduriyetlerinin giderilmesini bekliyordu.

Eğitim Sen‘den yapılan açıklamaya göre, KEY mağduru olanlar için hukuksal süreç 29.09.2014 tarihi itibariyle başladı.

Sendikadan KEY listelerinde adı olmayan ya da ödemelerini eksik alanlarla ilgili olarak yapılan açıklama aşağıdadır.

Konut Edindirme Yardımı hak sahipleri ile ilgili listelerin yayınlanması için EGYO`na 30/09/2014 tarihine kadar süre verilmişti.

29 Eylül 2014 günlü 29134 (Mükerrer) sayılı Resmi Gazetede KEY Listesi yayınlanmıştır. Bu durumda ödemelerini eksik alan ya da hiç alamayanlar açısından dava açma süresi 29/09/2014 tarihinde başlamıştır. Davaların 28 Kasım 2014 tarihine kadar açılması gerekmektedir.

Bu durumda bulunup da dava açmak isteyen üyelerimizin, bağlı oldukları Şubeye giderek, hukuk yardımı talep etmeleri gerekmektedir. Şubelerimize bu konuda gerekli bilgilendirme yapılmıştır. – Eğitim Sen Hukuk

KEY Sorgulamak için tıklayınız…

Key Sorgulama

Bu haber GÜNCEL, ÖZEL HABER kategorisi altında 4 Ekim 2014 tarihinde eklenmiştir. "KEY Mağdurları Hakkında" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

  1. ytuce_haber

    Arş. Gör. Mecit YÜZKAT >> Elektronik Devreler malzeme listesi [GÜNCELLENDİ] https://t.co/ePy9PuzRPi

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
9