» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

KPSS’de Yeni Bir İddia Daha

A+  A- KPSS’de Yeni Bir İddia Daha

Ev hanımı, dershane öğretmeni, okul müdürü derken şimdi de KPSS rekortmeni bir çoban… Bir kaç gündür KPSS ile ilgili olarak suçlanan gencin ismi, yaşadığı yer ve mesleği ortaya çıktı.

KPSS’nin sorularına, soru kitapçıkları basılmadan 5 gün önce internet üzerinden sahip olduğu ileri sürülen Baki Saçı’nın, Isparta’nın Yalvaç ilçesine bağlı Sücüllü kasabasında ailesiyle birlikte yaşadığı belirlendi.

SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK

Ajans Habertürk’ün telefonla ulaştığı Baki Saçı’nın amcası Mevlüt Saçı, “Yeğenim şu anda yaylada koyun otlatıyor. İddiaları duyunca hepimiz çok üzüldük. Kesinlikle bu iddialar yeğenime atılan iftiradır. Zaten yeğenim iki gün sonra yayladan gelecek ve savcılığa bu iddiaları ortaya atanlarla ilgili suç duyurusunda bulunacak” dedi.

Kaynak: Habertürk
Bu haber GÜNCEL kategorisi altında 30 Ağustos 2010 tarihinde eklenmiştir. "KPSS’de Yeni Bir İddia Daha" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
5