» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

Liderler Referandum Avında

A+  A- Liderler Referandum Avında

Referandum çalışmalar hızlandı. Liderler il il, ilçe ilçe gezerek neden “Evet” ya da “Hayır” istediklerini halka anlatmaya başladı. Her ne kadar yeni anayasanın ne getireceğini insanlar tarafından net olarak bilinmese de siyasilere ilgi büyük.

İlerleyen günlerde egitimciyiz.com da referandumla ilgili değerlendirme yazıları yayınlayacak.

Haftalık mizah dergisi “Penguen”, liderlerin referandum çalışmalarını kapağına taşıdı. Referandumla ilgili çekişmeleri ince bir espriyle yeren derginin kapağında Erdoğan ve Kılıçdaroğlu referandumla ilgili bir çalışma yaparken görülüyor.
Penguen dergisinin kapağı için tıklayınız.

Bu haber GÜNCEL kategorisi altında 27 Temmuz 2010 tarihinde eklenmiştir. "Liderler Referandum Avında" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
8