» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

MEBBİS Çöktü, Başvurular Durdu

A+  A- MEBBİS Çöktü, Başvurular Durdu

Bir MEB klasiği; “sistemde bir hata oluştu!” MEBBİS “Sistemde bir hata oluştu.Tekrar Giriş Yapınız.1 !Exception has been thrown by the target of an invocation.” hatası vermeye başladı.

Zaten kılavuzdaki sorunlardan ve açıklığa kavuşmamış konulardan aklı karışmış olan öğretmenler bugün Milli Eğitim Bakanlığı İlsis E-Başvuru modülüne girdiğinde bu sürprizle karşılaştı.

Öğretmenlerin İl İçi yer değiştirme başvurusu yapacağı sayfa hata vermeye başladı.

MEBBİS BAŞVURU SAYFASI ÇÖKTÜ

Öğretmenler MEBBİS’e kullanıcı adı ve şifresiyle girdikten sonra “İl İçi Yer Değiştirme –> İl İçi İsteğe Bağlı Yer Değiştirme” adımlarından sonra başvuru ekranına ulaşmaları gerekirken, başvuru hakları olmasına rağmen “Başvuru Yapmanız Mümkün Değildir. Aşağıdaki bilgilere göre kayıtlarınızın güncellenmesini sağlayınız!

Sistemde bir hata oluştu.Tekrar Giriş Yapınız.1 !Exception has been thrown by the target of an invocation.” şeklinde bir hatayla karşılaştı.

An itibariyle öğretmenler tercih sayfasına ulaşamıyor.

MEBBİS başvuru sayfası için tıklayınız.

MEBBİS

Daha önceki haberlerimizde de belirttiğimiz gibi “MEB’de nereye el atsan elde kalıyor!”

Sistemin bir an önce düzelmesi ve açıklığa kavuşması gereken soruların artık yetkili kişilerce yanıtlanması çok yerinde olacaktır.

Bu haber GÜNCEL, ÖZEL HABER kategorisi altında 23 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiştir. "MEBBİS Çöktü, Başvurular Durdu" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

 1. SALİHA ALTINÖZEN

  MEBBİS GİRİŞİ BAŞVURU GİRİŞİNDEN SONRA AÇILMIYOR

 1. mebpersonelCom

  İl içi yer değiştirme ve il dışı yer değiştirme atama takvimi öne çekilme https://t.co/nXtzSkjwC1

 1. mebpersonelCom

  İl içi tayin ve İl dışı tayin atama takvimi revize edilmelidir https://t.co/UqtK2D75Vo

 1. mebpersonelCom

  İl içi ve il dışı atamalarda 31 Aralık tarihi mi baz alınacak? https://t.co/oJz1bZSSye

 1. Seil93585675

  RT @mebpersonelCom: İl İçi ve İl Dışı Atamalar Neden Geç Yapılacak? https://t.co/d82fut85p7

 1. BattMeylani

  RT @mebpersonelCom: İl İçi ve İl Dışı Atamalar Neden Geç Yapılacak? https://t.co/d82fut85p7

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
2