Müdür, Öğrencinin Kafasıyla Tahta Sildi

Cami yakınındaki okula iki mescit açmasıyla tepki toplayan Ali Şir Nevai Ortaokulu Müdürü Süleyman Yiğit’in bir öğrencisinin kafasıyla tahta sildiği görüntüler ortaya çıktı. Görüntüler Hayat Televizyonu‘nda yayınlandı.

Mamak’ta bulunan Ali Şir Nevai Ortaokulu’nda “yok artık” dedirtecek bir olay yaşandı.

Skandal öğrenciler tarafından gizlice çekilen bir video ile ortaya çıktı. Okul müdürü Süleyman Yiğit, derste tahtaya kaldırdığı bir öğrencisini azarlamaya başladı. “Ben sana burayı sil demedim mi? Niye silmedin?” diyerek öğrencisinin kulağını çeken Yiğit, sonra da tüm sınıfın gözü önünde öğrencinin kafasını itip kakarak tahtadaki yazıları sildi.

Müdür Yiğit, bundan bir ay önce de okula açtığı mescitlerle gündeme gelmişti. Keçiören’de İmam Hatip Liseli Baş Müdür Yardımcılığı yapan Yiğit yapılan son müdür atamalarıyla Ali Şir Nevai Ortaokulu’na görevlendirildi.

Yiğit’in ilk icraatı ise iki sokak ötesinde cami bulunan okula iki mescit birden yaptırmak oldu. Laboratuvar, spor salonu bulunmayan, kütüphanesi kapalı tutulan okula iki mescit birden açılmasına eğitimciler, veliler tepki göstermişlerdi. Yiğit’in dikkat çeken icraatlarından biri de spor ve bilgi yarışmalarında ödül alan çocuklara Diyanet Vakfı tarafından basılan Peygamber’in Hayatı kitaplarını hediye etmesiydi.

İşte O Görüntüler:

Kaynak: Evrensel

1 thought on “Müdür, Öğrencinin Kafasıyla Tahta Sildi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.