» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

Nabi Avcı’dan “İstifa Etti” Açıklaması

A+  A- Nabi Avcı’dan “İstifa Etti” Açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı‘nın istifa ettiği yönündeki iddialara, yine Nabi Avcı tarafından açıklık getirildi. Nabi Avcı’nın Milli Eğitim Bakanlığı görevinden istifa ettiği iddia edilmekteydi.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı “istifa ettiniz mi?” yönündeki sorulara esprili bir şekilde yanıt verdi.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, ‘Eskişehir’den belediye başkanlığına aday olmak için görevinden istifa ettiği’ yönündeki iddialara “Bize teklif çok. Barselona ısrarlı, Los Angeles Lakers ciddi gibi geliyor” diyerek yanıt verdi.

İstifa İddiaları Doğru mu?

Bir okul açılışından konuşan Bakan Avcı, “Eskişehir’den belediye başkanlığına aday olmak için görevinden istifa ettiği” yönündeki iddiaların doğru olmadığını ifade etti.

‘LOS ANGELES LAKERS CİDDİ GİBİ GELİYOR’

Bakan Avcı, “Messi, jübileni yapmadan Barcelona’nın teknik direktörü olarak gel diyor. Los Angeles Lakers’tan teklifler var. Chicago Bulls Michael Jordan’dan sonra zor durumda. Dolayısıyla bunların hepsini değerlendireceğiz. Ama Barcelona ciddi manada ısrarlı. Kısacası bize teklif çok. Ama Los Angeles Lakers ciddi gibi geliyor.” dedi.

Nabi Avcı Kimdir?

Nabi Avcı’nın Çarşaflı Öğretmen Endişesi

İSTİFA ŞART MI?

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, yerel seçimler öncesinde bakanların aday olması durumunda görevlerinden istifa etmelerinin yasal olarak zorunlu olmadığını belirtmiş, “Sayın bakanların görevlerinden istifa etmeleri yasal olarak zorunlu değil. Ancak seçim kampanyasının yürütülmesi bakımından, başka çalışmalar bakımından farklı değerlendirmeler olur mu? Bunu da zaman içinde göreceğiz” demişti.

Bu haber GÜNCEL, ÖZEL HABER kategorisi altında 25 Ekim 2013 tarihinde eklenmiştir. "Nabi Avcı’dan “İstifa Etti” Açıklaması" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
7