» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

O Öğretmen Açığa Alındı

A+  A- O Öğretmen Açığa Alındı

Trabzon’da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın konvoyuna yumurta attığı ve hakaret ettiği iddia edilen öğretmen S.E. hakkında adli ve idari soruşturma başlatıldı.

S.E., soruşturma tamamlanıncaya kadar açığa alındı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, iki günlük Trabzon gezisi için 23 Kasım Cuma akşamı kente geldi.

Havalimanından konaklayacağı otele giden Başbakan Erdoğan’ın konvoyu Cumhuriyet Caddesi’nden geçerken koruma araçlarından birinin ön kısmına yumurta isabet etti.

Öğretmen Gözaltına Alındı

Yapılan araştırmada yumurtayı bir binanın üçüncü katından attığı iddiasıyla Trabzon’da bir ortaokulun Beden Eğitimi Öğretmeni S.E., gözaltına alındı.

Başbakan Erdoğan’a yönelik hakaret içeren ifadelerde bulunduğu ve yumurta attığı suçlamasıyla ifadesi alınan ve Adliye’ye sevk edilen S.E., tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Hakkında idari soruşturma başlatılan öğretmen S.E. açığa alındı. –hurriyet

Bu haber GÜNCEL, ÖZEL HABER kategorisi altında 27 Kasım 2013 tarihinde eklenmiştir. "O Öğretmen Açığa Alındı" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

 1. onur_erdem

  @deniztatoglu Dünyadaki en bilgili, kültürlü cezaevi ve pazar yerleri Türkiye' de. Nice öğretmen, akademisyen de pa… https://t.co/pU12feR5gX

 1. ferizlisakarya

  10 Yumurta Kaç Öğretmen Eder…???? - Ferizli Haber https://t.co/4B9CZKXwgt

 1. ferizlide

  10 Yumurta Kaç Öğretmen Eder…???? - Ferizli Haber https://t.co/wVK7rPhu6B

 1. springrose12

  10 yumurta kaç öğretmen eder? (Alıntıdır) https://t.co/GW0Wt7WJ5W

 1. onur_soyler

  5. Babamla Kerim Amcamın telefon görüşmesi bitince, babama soruyorum: - Baba, Kerim Amcam sordu. On yumurta kaç öğ… https://t.co/aneHngb0S4

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
5