» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

Öğretmen Mağduriyetini Konuştular (Video)

A+  A- Öğretmen Mağduriyetini Konuştular (Video)

Eğitim Bir Sen Genel Sekreteri Ahmet Özel ve Türk Eğitim Sen Genel Sekreteri Musa Akkaş yer değiştirme mağduru öğretmenlerle ilgili konuştu.

İl emri başta olmak üzere konuyla ilgili fikirlerini dile getiren genel sekreterler öğretmenlerin mağduriyetlerini sonlandıracak çözüm önerilerini de sundu.

Eğitim Bir Sen genel Sekreteri Ahmet Özel, 4+4+4 eğitim sistemi projesinin Eğitim Bir Sen‘in projesi olduğunu fakat iyi uygulanamadığını belirtti.

Haber videosu aşağıdadır.

Bu haber GÜNCEL, ÖZEL HABER kategorisi altında 27 Ağustos 2012 tarihinde eklenmiştir. "Öğretmen Mağduriyetini Konuştular (Video)" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

  1. ylcnesra

    @Yusuf__Tekin Lütfen il içi özür grubuna da bir düzenleme getirin belli bir süre belirleyin 3 ya da 5 yıl il içi öz… https://t.co/F8ALcOQnAh

  1. zeki_il

    RT @sgmusluman: Oruç tutmak nasıl ki Islam'ın emri ise, rüşvet vermemek ve işcinin hakkını yememek de aynı şekilde Islam'ın emridir.

  1. ferdicengiz44

    @hmzaydg Ilici ozur grubuna km siniri getirilsin. il disi atamalarda il emri var.ilici atamalarda yillardir atanamiyoruz.uzak ilcelerdeyiz.

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
4