» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

Öğretmenler Dinçer’i Dinlemedi (Video)

A+  A- Öğretmenler Dinçer’i Dinlemedi (Video)

Öğretmenler Ömer Dinçer’i dinlemedi, bir çok okulda salonlar boşaldı. Eğitim Sen‘in dün açıkladığı “Dinçer Protestosu” bugün büyük katılımla gerçekleşti. Bir çok okulda Eğitim Sen ve Türk Eğitim Sen üyeleri birlikte hareket etti. Bu durum eyleme katılımın artmasını sağladı.

Bazı salonlarda protesto eylemini protesto eden kişiler olsa da, protesto eylemleri herhangi bir olumsuzluk yaşanmadan sonra erdi.

Protesto eylemine katılan öğretmenler “Bizi dinlemeyen Bakan’ı biz de dinlemeyiz. Öğretmenlik mesleğini değersizleştiren bakan istemiyoruz” dedi.

Bakan Dinçer’in konuşmasından sonra isteyen öğretmenler seminer çalışmalarına katıldı.

Dinçer Protesto Videosu

Video: memurlar.net

Bu haber GÜNCEL kategorisi altında 11 Haziran 2012 tarihinde eklenmiştir. "Öğretmenler Dinçer’i Dinlemedi (Video)" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

  1. dincer_h

    RT @alper_tas: Grup Yorum’a dönük yasakları protesto etmek için ölüm orucu eyleminde olan #HelinBölek eyleminin 288.gününde maalesef yaşamı…

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
9