» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

Okuldan Mitinge Otobüs Kaldırılacak İddiası

A+  A- Okuldan Mitinge Otobüs Kaldırılacak İddiası

MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural sosyal medya hesabından ses getirecek bir paylaşım yaptı.

Vural mesajında, okul müdürlerinden AKP mitingine katılım sağlanmasının istediğini iddia etti.

Mesajında “Sendika değil AKP İzmir mitingine adam toplama şebekesi.İşte AKP eğitimi!Mecburi siyasi eğitim Marş Marş AKP mitingi.” ifadelerine yer veren Vural, konuyla ilgili bir cep telefonu mesajını da paylaştı.

İşte O Mesaj:

“Arkadaşlar, 24 Mayıs’ta Sayın Başbakan Ahmet Davutoğlu, Gündoğdu Meydanı’nda olacaklar. Bornova olarak, AK Parti işbirliğiyle bize gönülden yakın olan okul müdürlerimizin okullarının önünden servis kaldıracağız. Bu konuda her okuldan talep bekliyoruz. Servise binen arkadaşlarımızın, özellikle isimleri ve telefon numaralarını listeleyeceğiz. Bu bizim için önemli bir sınav. Bize destek olanlara, destek olma zamanı. 18’lik ya da 27’lik birer servis mutlaka kaldırmalıyız. Onlar konuşur, Eğitim Bir Sen yapar ;)”

ebsbornova

Bu haber GÜNCEL, ÖZEL HABER, SENDİKA kategorisi altında 24 Mayıs 2015 tarihinde eklenmiştir. "Okuldan Mitinge Otobüs Kaldırılacak İddiası" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
7