» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

Okullar Tatil Edilecek mi?

A+  A- Okullar Tatil Edilecek mi?

Beklenen soğuk ve yoğun kar yağışından herkes gibi öğrenciler de etkilenecek. Kar yağışı öncesi okulların tatil olup olmayacağı cevabı merak edilen bir soru. İstanbul’da beklenen kar yağışı öncesi İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, soğuk hava ve beklenen kar yağışıyla ilgili olarak İstanbullular’ı uyardı.

Soğuk hava ve kar yağışı konusunda İstanbullular’ı uyaran İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, “Gece ilerleyen saatlerden itibaren ve yarın poyraz fırtınası etkili olacak. Biz İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) ile sürekli koordine halinde olacağız.” dedi.

Valilik olarak konuyla ilgilendiklerini ve elde ettikleri bilgileri kamuoyuyla paylaştıklarını ifade eden Mutlu, “Bu çerçevede biz de Afet Merkezimizi bugünden itibaren 24 saat esasına göre takip edeceğiz. Özellikle gece ilerleyen saatlerden itibaren ve yarın poyraz fırtınası etkili olacak.

Okullar tatil edilecek mi?

Şu anda okulların tatil edilmesi ve özürlü vatandaşlarımızla ilgili ek bir tedbir almayı düşünmüyorum.

Ama yarından itibaren soğuk hava ve kar, ne derece etkili olursa, bunlara ilave tedbirleri kamuoyuyla süratle paylaşacağız.” dedi.

Bu haber GÜNCEL kategorisi altında 7 Mart 2011 tarihinde eklenmiştir. "Okullar Tatil Edilecek mi?" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

 1. gamze güneş

  görmedn galiba arkadaş şimdilik öle bişi yok yazıyo yukardaa

 2. artık tatil edilmesin çocuklar bir şekilde okullarına ulaştı şimdide yollardan çocuk toplamayalım.

 3. sema d. güçlü

  okullar tatilmii

  • admin

   Şu an için İstanbul Valiliği’nden okulların tatil olduğuna dair herhangi bir açıklama yapılmadı. Eldeki bilgilere göre şu an için tatil söz konusu değil.

 4. sena tonhan

  istanbulda okul tatilmi

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
7