» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

Özcan Horoz Verecek

A+  A- Özcan Horoz Verecek

YÖK Başkanı, horozunu Facebook’ta arkadaş olacağı 2011‘inci kişiye hediye edecek. Özcan’ın düne kadar 948 arkadaşı vardı.

YÖK Başkanı Özcan yaşadığı sıkıntılı günleri öğrencilerle arasındaki buzları eriterek aşmaya çalışıyor. Uygulamaları ve açıklamalarıyla öğrencilerin tepkisini çeken, öğrenciler arasında pek tutulmayan Özcan öğrencilerle yakınlaşmak için sosyal medyaya el attı.

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, Bilkent ahalisine ‘illallah dedirten’ erken öten Çin horozunu, Facebook’ta kendisini takip edecek 2011‘inci arkadaşına hediye edecek.

Özcan, sosyal paylaşım siteleri üzerinden kaynaşmaya çalıştığı öğrenciler, akademisyenler ve velilerle kurduğu ‘Bize de bekleriz’ muhabbetinin ardından, YÖK’ün bahçesinde beslediği horozunu, Facebook hesabında arkadaşı olacak 2011’inci kişiye, hediye etmeye karar verdi.

2011‘in Ocak ayında açtığı hesabında dün itibariyle takipçi sayısı 948‘e ulaşan Özcan, sayfasından YÖK’te yürüttüğü çalışmalarının yanı sıra özel hayatına ilişkin gelişmeleri de paylaşıyor. Öğrencilerin formasyon talepleri, çocuk gelişimcilerin sıkıntıları, türban sorunu da gelen mesajlar arasında yer buluyor. Özcan takipçi sayısını arttırıp daha çok kitleye ulaşma çabasında.

Bilkent’te erken öttüğü için şikâyetlere neden olan Çin horozunu 2011‘inci takipçisine hediye etmeye karar veren Özcan, böylece bir taşla iki kuş vurmaya hazırlanıyor.

Bu haber GÜNCEL kategorisi altında 6 Şubat 2011 tarihinde eklenmiştir. "Özcan Horoz Verecek" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
9