Şaşırmayın; Bakan Öğretmenlere Teşekkür Etti

Her fırsatta öğretmenlerin çalışmadığını, maaşlarını hak etmediklerini duymaya, öğretmenlerin aşağılanmasına alıştık. Üç ay tatil yapan, yattığı yerden para kazıyor denen öğretmenlere Bakan bu kez teşekkür geldi.

Milli Eğitim Bakanı‘nın öğretmenlere teşekkür etmesi öğretmenleri şaşırttı.

Bu yıl “Evrensel Barışa Doğru” sloganıyla gerçekleştirilen 11.Uluslararası Türkçe Olimpiyatları nedeniyle açıklama yapan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı öğretmenlere teşekkür etti.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, olimpiyatlara katılan öğrencileri yetiştiren öğretmenlere teşekkür etti.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, “Türkiye Cumhuriyeti Millî Eğitim Bakanı olarak bu çocuklarımızın ve bu gençlerimizi bize armağan eden tüm öğretmenlerimize emeği geçen herkese ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum, sizlere de ayrıca teşekkür ederim.” diye konuştu.

Başbakan da Öpmüştü

Başbakan da yurt dışındaki Türk okullarında ve cemaat okullarında görev yapan öğretmenleri öptüğünü söylemişti.

Ülkesindeki öğretmenlere “öğretmenin aldığı para haksızlıktır” diyen Başbakan Erdoğan, 140 ülkedeki Türk okullarında görev yapan öğretmenleri ise tebrik etmişti. Öğretmenlere şükranlarını sunan Erdoğan “İnandıkları dava uğruna tüm bunları terk eden, her türlü ezaya, cefaya fedakarlıkla katlanan öğretmenlerimizi takdir etmemek mümkün değil.” diyen Erdoğan bu öğretmenleri alınlarından öptüğünü söylemişti.

“Erdoğan Cemaatçi Öğretmenleri Öptü” başlıklı haberimiz için tıklayınız.

1 thought on “Şaşırmayın; Bakan Öğretmenlere Teşekkür Etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.