» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

SBS Sonuçları Açıklandı

A+  A- SBS Sonuçları Açıklandı

6 Temmuz 2010 tarihinde açıklanması beklenen 6. ve 7. sınıf SBS sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı internet sitesinde saat 17.00 itibariyle açıklandı. 6. ve 7. sınıf SBS sonuçları için haberin devamına tıklayınız.

Daha önce yayınladığımız “SBS sonuçları ne zaman açıklanacak” başlıklı haberimize yapılan yorumlarda da görüldüğü gibi sınava giren 6. ve 7. sınıf öğrencileri merakla sonuçları bekliyordu.

6. Sınıf SBS sonuçları için tıklayınız.

7. Sınıf SBS sonuçları için tıklayınız.

Yapılan yorumlarda genel olarak stresli ve kaygılı oldukları görülen öğrencilerin bir çoğu, hayatlarını etkileyen bu sınav sistemine tepki duymakta.

egitimciyiz.com

Bu haber GÜNCEL kategorisi altında 2 Ağustos 2010 tarihinde eklenmiştir. "SBS Sonuçları Açıklandı" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
13