» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

Seçim Sonuçları Google’dan

A+  A- Seçim Sonuçları Google’dan

12 Haziran Genel seçim sonuçlarını Google üzerinden takip edebileceksiniz. Bilgisayar başından kalkmayanlar için önemli bir hizmeti yayına alan Google ile ayrıntılı bilgilere erişebileceksiniz.

Google, Cihan Haber Ajansı ile yaptığı işbirliği sayesinde, 12 Haziran günü ‘Google Harita’ hizmeti üzerinden il ve ilçe bazında seçim sonuçlarını canlı olarak takip etme imkânı sunacak.

Kullanıcılar, il ve ilçe bazında seçim sonuçları ile ilgili gelişmeleri anlık olarak ve haritalı arayüzü olan http://www.google.com.tr/secim2011’den takip edebilecek.

Ayrıca;

http://www.facebook.com/HABERTURK veya

http://www.twitter.com/HABERTURK sayfalarını takip edenler seçimle ilgili gelişmeleri hızlıca öğrenebilecek.

Bu haber GÜNCEL, TEKNOLOJİ kategorisi altında 11 Haziran 2011 tarihinde eklenmiştir. "Seçim Sonuçları Google’dan" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

  1. balçova çiçek

    Ya Devlet başa, ya kuzgun leşe.

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
6