» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

Sözleşmelilerin Kadro Başvuru Sayfası

A+  A- Sözleşmelilerin Kadro Başvuru Sayfası

Sözleşmeli öğretmenlerin kadroya geçişi için başvuru sayfası açılacak ve kadro başvuruları elektronik ortamda alınacak.

Sözleşmeli öğretmenlerin kadroya geçirilmesinden sonra kurumlarına verecekleri dilekçeler hazırlanmış, sitemizde de kullanımınıza sunulmuştu.

Konuyla ilgili olarak Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü bir açıklama yaparak Milli Eğitim Müdürlüklerine resmi yazı gönderdi.

Yazıda sözleşmeli öğretmenlerin kadroya geçmek için kurumlarına dilekçe verdiklerinin duyumunun alındığı, verilen dilekçelerin işleme alınmaması gerektiği, gerekli başvuruların elektronik ortamda, MEBBİS üzerinden alınacağı belirtilmekte.

Sözleşmeli öğretmenlerin kadroya geçiş işlemleri için MEBBİS üzerindeki başvuru ekranının 08.06.2011 tarihinde 15.00‘dan itibaren açılacağı da aktarılmakta.

Kadroya Geçişte Başvuru Süresi

Kadroya geçiş işlemleri için sözleşmeli öğretmenler MEBBİS üzerinden;
8 Haziran 2011, saat 15.00‘dan,
13 Haziran 2011 tarihi saat 17.00‘a kadar başvuru yapabilecekler.

Kadro başvuru sayfası için tıklayınız.

Başvuru sayfası

Kadro Atamaları Ne Zaman Gerçekleştirilecek?

Sözleşmeli öğretmenlerin 8 Haziran 2011, saat 15.00‘dan itibaren başlayacak kadroya atanma işlemleri 14 Haziran 2011 tarihinde gerçekleştirilecektir.

Personel Genel Müdürlüğü’nün Yazısı

Bu haber GÜNCEL kategorisi altında 8 Haziran 2011 tarihinde eklenmiştir. "Sözleşmelilerin Kadro Başvuru Sayfası" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
5