» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

Sözleşmelilerin Özür Durumu Yer Değiştirme Kılavuzu

A+  A- Sözleşmelilerin Özür Durumu Yer Değiştirme Kılavuzu

Sözleşmeli öğretmenlerin 2010 yılı (Aralık) özür durumuna bağlı yer değiştirme kılavuzu yayımlandı. Sözleşmeli öğretmenler özür durumu yer değiştirme kılavuzunu büyük bir merakla bekliyordu. Sözleşmeli öğretmenlerin özür durumuna bağlı yer değiştirme işlemleri 2010 Aralık ayında yayımlanan bu kılavuza göre yapılacak.

MEB, 2010 Aralık ayı 4/B´li öğretmenlerin özür durumuna bağlı yer değiştirme kılavuzu için tıklayınız.Sözleşmeli Öğretmen Özür Durumu Yer Değiştirme Kılavuzu için tıklayınız.

Bu haber GÜNCEL kategorisi altında 9 Aralık 2010 tarihinde eklenmiştir. "Sözleşmelilerin Özür Durumu Yer Değiştirme Kılavuzu" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
9