» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

Toplu Sözleşmede Saflar Belli oldu

A+  A- Toplu Sözleşmede Saflar Belli oldu

Toplu sözleşme masasında Memur Sen için değişiklik yapıldı. Memur Sen Başkanı Ahmet Gündoğdu, masada Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in yanına oturdu.

Çalışan ve işveren taraflarının karşı karşıya geldiği toplu sözleşme masasındaki değişiklik talebinin Memur Sen’den geldiği tahmin ediliyor.

Masada yapılan değişiklikle çalışanı temsilen Memur Sen ve işvereni temsil eden Faruk Çelik yanyana, diğer sendikaların karşısındaki bir oturma düzeniyle toplantıya başladı.

İtiraz Edildi

Diğer konferederasyonların itirazına karşılık Memur Sen Başkanı Ahmet Gündoğdu ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in düzenden rahatsız olmadıklarını belirtmesi üzerine görüşme bu şekilde devam etti.

SAFLAR BELLİ OLDU

toplu-sozlesme-masasi

Bu haber GÜNCEL, ÖZEL HABER, SENDİKA kategorisi altında 2 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiştir. "Toplu Sözleşmede Saflar Belli oldu" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

  1. mehmetcan12Tc

    RT @Serbay_ALKAN: Güvenlik-İş Sendikası ve #PTT PAL Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizm.AŞ Arasındaki #TopluSözleşme 2. Oturumuna Güvenlik-…

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
4