» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

Torba Yasa Eylemi Gazete Haberleri

A+  A- Torba Yasa Eylemi Gazete Haberleri

Torba Yasa’ya karşı  KESK, DİSK, TMMOB ve TTB tarafından perşembe günü düzenlenen eylem polis tarafından tazyikli su ve biber gazı ile engellenmişti.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan‘ın Mısır Devlet Başkanı Hüsnü Mübarek‘e “halkının sesini dinle” dedikten sonra kendi halkına karşı aynı hassasiyeti göstermemesi tüm basında tepkiler şeklinde yer aldı.

“Torba Yasa Eylemleri” ile ilgili basında yer alan tüm haberler fotoğraflarıyla birlikte haberimizin devamında verilmiştir.

Gazeteler alfabetik sıraya göre verilmiştir.

Bu haber GÜNCEL kategorisi altında 4 Şubat 2011 tarihinde eklenmiştir. "Torba Yasa Eylemi Gazete Haberleri" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

  1. bu torbanın içinde neler var neleri kapsıyor ben emekliyim elektirik su vesayre bunlarında borçlarını kapsıyomu yoksa çalışan ve emekliden ne çaldılar mümkünse bilgi almak istiyorum ….

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
7