» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

Van’da Okullar Tatil Edildi

A+  A- Van’da Okullar Tatil Edildi

GÜNCEL! TIKLAYINIZ.(Van ve ilçelerinde tüm okullar 5 Aralık 2011 tarihinde açılacak.) Van Merkez , Erciş ve bazı ilçelerde 1 hafta, Bitlis’in Tatvan İlçesi ve köylerinde okulların 1 gün tatil edildiği bildirildi.

Adilcevaz ilçe merkezi ve köylerdeki tüm okulların 24.10.2011 Pazartesi günü tatil edildiği açıklandı. Çatak Milli Eğitim Müdürlüğü‘nden yapılan açıklamaya göre Çatak İlçesi‘ndeki tüm okullar 3 gün süreyle tatil edildi.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nde de eğitime bir hafta süreyle ara verildi.

EĞİTİME ARA VERİLDİ

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi‘nde (YYÜ), kentte yaşanan 7.2‘lik depremin ardından eğitime bir hafta ara verildi.

YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, sadece kampüs içinde 3 binada hafif çaplı hasar olduğunu, yaralanma veya can kaybı yaşanmadığını bildirdi.

Van’da 60 civarında ölü, 100’den fazla yaralı olduğu belirtildi.

Bu haber GÜNCEL kategorisi altında 23 Ekim 2011 tarihinde eklenmiştir. "Van’da Okullar Tatil Edildi" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

 1. larissa

  IQ sundan ciddi ciddi şüphe ettiğim Milli Eğitim bakanı. Arkadaş 3 gün tatil ne ya? 4. gün gidilecek okul mu kaldı,okutacak öğretmen mi kaldı???La havle

  • Larissa, önce 3, sonra 7 gün ilan edilen tatil son olarak ayın 14’üne kadar uzatıldı. Umarız o tarihe kadar yaralar sarılır.

 1. ciftpelin

  Kar kış dendi mi İstanbulluların hemen aklına gelir :) Günlerce okullar tatil olmuştu. https://t.co/m8tUqLUEU1

 1. gozdedursunnn

  Günaydın okullar tatil olduğu için toplu taşımalar ve yollar bomboş ve ben 8de uyandım nasıl mutluluktur bu bilemezsiniz 💙

 1. yyurdakurban

  okullar tatil oldu ya.. gençler parkta zabahtan akşama dek gıç üşütmek zorunda. para yok harçlık yok. bi dandik kaykay. üşüdükçe taban tep..

 1. fatos_keser

  Okullar tatil oldu yollar biraz rahatlar diye düşündüm ama kalanlar kendini sokaga atmış sanırım. Ben çalışmıyor ol… https://t.co/hoX58QYptY

 1. duyguguncex

  RT @sezer_vnl: Okullar tatil oldu ama ben devamli bir şeyler için erken kalkmaz zorunda kaliyorum.

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
2