» Kût’ül-Amâre Kutlamalarını Kim Kaldırdı?  » Asker Üniformalı Gösteriye İnceleme  » Danıştay: İş Bırakma Sendikal Faaliyettir  » Ortaylı: “Müfredatı Hazırlayanlar Düşük”  » Kutlu Doğum Haftası Kaldırıldı mı?  » Kursiyerlere Ek Ders Ücreti Ödenecek mi?  » MEB: “Saatle İlgili Çalışmamız Yok”  » Eğitim Sen’den Pisa 2015 Raporu  » 2017 Nöbet Görevi Ücreti Artıyor  » Eğitim Sen: Diyarbakır’da Tüm Üyelerimiz Göreve Döndü  » Dersler Daha Geç Başlayacak  » 8 Kentte Kar tatili  » TBMM Genel Kurulunda Terör Kınandı  » Artvin’de ve Giresun’da Okullar Tatil  » O İlde Okullar Bir Gün Tatil Edildi  » Türkiye Okuduğunu Anlamıyor!  » 934 Öğretmen Daha Göreve İade Edilecek  » Türkiye PISA 2015’te Sınıfta Kaldı  » Eğitim İş MYK’dan Eğitim Sen’e…  » 2017’de Hangi Günler Tatil?  » MEB: Hababam Sınıfını İzleyin  » Ekmek ve Kirada Alım Gücü Geriledi  » 1500 Engelli Öğretmen Atanacak  » Eğitim İş: “Başkanlık Sistemine Hayır”  » Greve Ceza AİHM’den Döndü  » Üç Yeni Sınav Görevi  » “Tazminatlar Dayanışmaya Aktarılacak”  » Yeni EBA Yayında  » Türk Eğitim Sen: “Başkandan Memur-Sen’e Ayar”  » İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi 
Eğitim Haberleri

Yeni Anketimiz Yayında

A+  A- Yeni Anketimiz Yayında

Yeni Anketimiz yayında! Sorumuz; “Ek ders ücretinin 12 Lira’ya çıkarılacağına inanıyor musunuz?” Lütfen sitemizin sağ bloğunda yayımlanan anketimizde oy kullanın. Buradan çıkacak sonuç, eğitimcilerin bu konudaki fikirlerini yansıtacağı için önemlidir.

Referandum sürecinde sandıktan “Evet” sonucunun çıkmasıyla hayatımıza sihirli bir değnek değeceğini iddia etmişler, bir çok alanda yeni kazanımların hayatımızı şekillendireceğini söylemişlerdi.

Biz de bu soruyu ziyaretçilerimize sormak amacıyla bir anket yayımlamıştık.

Anketimizde “Referanduma sunulan ve kabul edilen Anayasa değişikliklerinin ihtiyaçlarınızı karşılayacağını düşünüyor musunuz?” diye sormuştuk.

Anketimiz sona erdi.

Anketimize katılanlardan;

%69’u Hayır, ihtiyaçlarımı karşılamaz
%25’i Evet, ihtiyaçlarımı karşılar
%6’sı Bu konuda fikrim yok dedi.

Yapılacak Anayasa değişikliklerinden sonra durum daha net bir şekilde ortaya çıkacaktır.

Bu haber GÜNCEL kategorisi altında 7 Kasım 2010 tarihinde eklenmiştir. "Yeni Anketimiz Yayında" başlıklı haberimize yapılan yorumları RSS bağlantısı ile takip edebilirsiniz.

Yorum yaz


Site içeriğini kaynak göstererek kullanabilirsiniz.
Haberlere yapılan yorumlar yorum sahiplerinin sorumluluğundadır, egitimciyiz.com sorumlu tutulamaz.
Bilgi
5