İllerin Norm Fazlası Öğretmen Sayıları

İllerin norm fazlası öğretmen sayıları… Hangi ilde/ilçede hangi branştan kaç norm fazlası öğretmen var? İllere norm fazlası öğretmen sayıları, il, ilçe ve branş bazında aşağıdaki dosyada listelenmiştir.

Aşağıdaki dosyadan tüm branşlara ait Türkiye geneli norm fazlası öğretmen listesini görebilirsiniz.

Hangi İlde hangi ilçede norm fazlası var, hangi branşta ne kadar norm fazlası var tıklayın.

Norm fazlası öğretmen listesi için tıklayınız.

5 thoughts on “İllerin Norm Fazlası Öğretmen Sayıları

  1. 4+4+4 saçmalığı öğretmenleri bitirdi kendileride ne yapacağını bilmiyor.Başbakanın aklı cumhurbaşkanlığında gerisi önemli değil.

  2. birleştirilmiş sınıfın faydalı olmadığını keskin zekaların köreldiğini düşünen adam ... dedi ki:

    bu ne iyi ki bi il içi isteğe bağlı yer değiştirme için umutlandık. Listeye göre ihtiyaçtan çok norm fazlası var eşi çalışmayan öğretmen mahkum mu sürekli aynı yerde çalışmaya yazık ahirette hesaplaşcaz ???

  3. Milli eğitim bakanlığı müdürlüğü sürekli eğitim sistemini değiştiriyorsunuz bu durumlara alışmaya çalışıyoruz bundan geçtik .artık sistemlere bişey demiyoruz ama unuttuğunuz birşey var bunu da benmi hatırlatayım siz hiç düşünemiyormusunuz yazıklar olsun öğretmen diye okullara yerleştirdiğiniz şahıslara çocuklarımızı mahvettiler ama siz hiç birşey yapmıyorsunuz .Yaptığınız sadece eğitim sistemini değiştirmek önce şu öğretmenlerin biraz ipini çekin onları eğitin sonra topluma yaraşır nesil yetiştirin .Eskiden öğretmenler bizim için çok değerliidi şimdi çocuklarımız ve biz hepsinden nefret ediyoruz.Siz istiyorsunuz ki atamızın kurduğu bu ülke bir anda bitsin .yazıki sizlere güveniyorduk ama sizlerde güvenimizi boşa çıkardınız artık sizde bizim için bir hiçsiniz…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.