Kopya İddiasındaki Gelişme

Baki Saçı’nın bilgisayarına el konuldu. Jandarma, KPSS sorularının elektronik postasına geldiği ve bu yöntemle dağıldığı iddia edilen, Isparta’nın Yalvaç ilçesine bağlı Sücüllü beldesinde yaşayan Baki Saçı’nın (24) bilgisayarına el koydu.

Yalvaç Jandarma Komutanlığı ekipleri, Sücüllü beldesine giderek Yalvaç Cumhuriyet Başsavcılığı talimatıyla Bilal Saçı’nın evinde arama yaptı.

Ekipler, Saçı’nın bilgisayarına el koydu.

İlçe Jandarma Komutanlığı yetkilileri, Yalvaç Cumhuriyet Başsavcılığının Baki Saçı hakkındaki suçlamalar nedeniyle soruşturma başlattığını, bu nedenle bilgisayarının incelenmek üzere alındığını belirtti.

Saçı, dün yaptığı basın toplantısında KPSS sorularının kendisine gönderildiği ve buradan başka kişilere dağıldığı iddialarını reddetmişti.

Kaynak: memurlar.net

1 thought on “Kopya İddiasındaki Gelişme

  1. yozlaşmamış bir toplumun eğitim kadrolarından başlaması gerekiyor. Fevri bu hareketler eğitimcileri de töhmet altına atıyor. Tüm eğitimcilerin bu tür hareketlere ortak ses olarak ve eğitime yapılan kötü bir darbe olarak görüp bu zihniyete ses çıkarması hatta avazı çıktığı kadar bağırması gerekiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.