Okullara Kar Tatili

Ankara, Karaman ve Kastamonu’nun Çatalzeytin İlçesi’nde yarın da oullar tatil edildi. Eskişehir’in Mihalıççık,Çifteler ve Mahmudiye ilçelerinde, Afyonkarahisar kent merkezi ile İhsaniye İlçesi’nde, Çanakkale’nin Bayramiç, Çan ve Yenice ilçelerinde, Denizli’nin Bekilli, Kale ve Çivril ilçelerinde de ilk ve orta dereceli okullar yarın tatil edildi. Konya merkez ilçeleri Meram, Karatay ve Selçuklu’da eğitime 2 gün, Güneysınır İlçesi’nde de 1 gün ara verildi.

Zonguldak’ta kar yağışı nedeni ile bazı okullarda eğitim-öğretime ara verildi.

Ordu’un Akkuş ilçesi ile Sinop’un Oğuzlar ilçesinde de okullar 2 gün tatil edildi.

Antalya’nın Akseki merkez, belde ve köylerindeki okullar da yarın için bir gün süreyle tatil etti.

Bilecik genelinde yaşanan yoğun kar yağışı nedeniyle kent merkezi ve tüm ilçelerinde yarın tüm okullarda eğitime bir gün ara verilmesi kararlaştırıldı.

Düzce Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde etkili olan kar yağışı nedeniyle kent merkezi, Yığılca, Kaynaşlı, Gümüşova, Cumayeri, Çilimli, Akçakoca ve Gölyaka ilçelerinde okulların yarın da tatil edildiği kaydedildi.

Bartın’da yoğun kar yağışı sebebiyle okullar 1 gün tatil edildi.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, ”Bursa Valiliği kararıyla yoğun kar yağışı nedeniyle ilimiz genelinde tüm resmi ve özel öğretim kurumlarında Perşembe günü (1 gün süreyle) eğitim-öğretime ara verilmiştir” denildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.